Leśnictwa Leśnictwa

Darżlubie

Leśniczy Marcin Dudkiewicz
(58)673-82-83, 606 681 179

ul.Leśna 34  
Darżlubie
84-100 Puck

marcin.dudkiewicz@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Piotr Greca - tel. 600 319 521

lokalizacja

Domatowo

Leszek Łepek
(58)673-89-25, 692406474

ul. Bielawska 36
84-106 Leśniewo
Domatowo

leszek.lepek@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Andrzej Kąckowski - tel. 696 047 593

lokalizacja

Sobieńczyce/ OHZ 16

Leśniczy Andrzej Bukowski
692406472

Sobieńczyce 27A
84-110 Krokowa

andrzej.bukowski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Andrzej Szambelańczyk - tel. 606 681 041

Podleśniczy: Artur Czapiewski - tel. 606 675 344

lokalizacja

Jastarnia

Leśniczy Jacek Konieczny
(58)675-20-19, 604401258

ul. Leśna 7
84-140 Jastarnia

jacek.konieczny@gdansk.lasy.gov.pl

lokalizacja

Kępino

Leśniczy Marcin Kowalski
(58)677-56-24, 606 681 052

Kępino
Osada Leśna 1
84-200 Wejherowo

marcin.kowalski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Tadeusz Kaleta - tel. 608 695 326

lokalizacja

Lisewo

Leśniczy Patryk Wenta
(58)673-76-26, 606 681 161

ul. Wejherowska 2
84-110 Lisewo

patryk.wenta@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Mateusz Heise - tel. 600 892 384

lokalizacja

Mechowo

Leśniczy Ryszard Wirkus
(58)673-89-92, 692 406 541

Mechowo 36  
84-106 Leśniewo

ryszard.wirkus@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Edward Jednachowski - tel. 608 695 570

lokalizacja

Nanice

Leśniczy Waldemar Lisius
(58)677-56-25, 606 675 156

ul. Chopina 50
84-200 Wejherowo

waldemar.lisius@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Joanna Daszkowska - tel. 662 289 218

lokalizacja

Orle

Leśniczy Kazimierz Barłóg
(58)572-02-97, 606 681 173

ul. Szkolna 25
Orle
84-252 Zamostne 

kazimierz.barlog@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Paweł Błaszczyk - tel. 696 011 315

lokalizacja

Piaśnica

Leśniczy Tomasz Jopek
(58)673-89-60, 692 406 473

ul.Kaszubska 30
Wielka Piaśnica
84-106 Leśniewo

tomasz.jopek@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Krzysztof Negowski- tel. 696 419 707

lokalizacja

Rybno

Leśniczy Krzysztof Wróblewski
(58)676-74-00, 606 675 374

ul. Długa 21
84-252 Rybno

krzysztof.wroblewski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Tomasz Turulski - tel. 600 049 142

lokalizacja

Sławutówko

Leśniczy Krzysztof Bosak
(58)673-23-66, 606 675 384

Sławutówko 21
84-100 Puck

krzysztof.bosak@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Paweł Zwierzycki - 662 262 236

lokalizacja

Starzyno

Leśniczy Paweł Thiel
(58)673-87-21, 606 675 403

ul. Długa 72
84-107 Starzyno

pawel.thiel@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Włodzimierz Borucki - tel. 662 162 961

lokalizacja

Szkółka Leśna w Domatowie

Leśniczy Kazimierz Rohda
(58) 676-70-82, 692 406 471